| Cduncfujndf a întrebat:

Hei! Deci, eu și prietena mea cea mai bună avem o problemă. De la o vreme ne plictisim foarte rău și nu înțelegem de ce, pentru că înainte ne distram când ieșeam afară, sau dacă nu ne distram avem un vibe bun și nu ne plictiseam. Noi ieșim de mult timp împreună și ieșim aproape în fiecare zi. Ideea e că noi umblăm mai mult singure, pentru că așa ne place, nu prea suportăm alte persoane în jurul nostru și nu prea găsim prieteni pe placul nostru.
Noi stăm într-un oraș destul de mic și nu prea ai ce să faci dacă nu ai bani.
Am făcut o mulțime de chestii până acum, dar nu mai avem idei ce să facem. Așa că are cineva vreo idee?
P.s. să ne găsim alți prieteni nu e o idee bună, pentru că avem și acum, dar nu prea ne place să ieșim cu ei, am avut și grupuri de prieteni, dar de obicei ne certam și după nu am vorbeam cu ei.
Eu am 17 ani și prietena mea 16.
Așa că plsss, orice idee e bine primită.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate ar fi cazu să vă mai faceți și alți prieteni și să mai ieșiți și separat, normal că te plictisești fiind non-stop cu aceeași persoană

| siriusblack98 a răspuns:

Dacă aveați și voi 18, scăpam de plictiseală toți 3. Dar așa...