| NixiTrix a întrebat:

Hei dragilor! Am si eu o mica problema. Vreau sa devin reprezentant AVON, dar inainte as vrea sa aflu cate ceva despre AVON, am cateva intrebari si vreau o persoana care este deja reprezentant si este capabila sa imi explice cum merg lucrurile. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sebastian-Ionut_Parvu_1998 a răspuns:

-persoana comunicativa, orientata spre castig, dornica sa obtina venituri suplimentare sau "cosul de cosmetice" pentru familia sa, intr-un mod placut si relaxant.

-persoana din orice localitate a tarii.

- eleve, studente, casnice, salariate, pensionare.

-Inscriere gratuita si indrumare in vanzarea si promovarea produselor.

- Ca agent de vanzari ai un program flexibil in functie de timpul tau liber.

- Produse cu pana la 40% discount.

- Competitii motivante si cadouri promotionale special construite pentru agentii de vanzari.

- Poti participa gratuit la cursuri si traininguri pe teme de frumusete si vanzari, inca din prima ta luna ca agent de vanzari.

- Produsele iti sunt livrate in 48h, la orice adresa doresti.

- Plata facturii se face in termen de maxim 18 zile la PayPint, Payzone, Qiwi, numeroase banci de pe teritoriul tarii dar si online cu orice fel de card.

- Poti fi promovat oricand, pe merite, catre o pozitie de Lider si sa-ti construiesti o cariera frumoasa.

Pentru inscriere suna la 0720493113 sau sebastian.parvu.avon@mail.com

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Whitecherry a răspuns:

Daca cunosti multa lume care sa iti comande produse din brosura si crezi ca ai destul timp liber este bine.
Produsele sunt foarte bune. putin cam scumpe dar merita.
Ai reducere la produse daca faci comanda de nu stiu cati bani.
Si trebuie sa ai peste 14 ani.
Daca mai ai alte nelamuriri lasa-mi un mesaj.