| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa devin reprezentant avon. am cateva intrebari in legatura cu asta.
1.Cum e sa fi reprezentant Avon?
2.Este neaparat sa faci comanda in fiecare luna?
3. Daca renunti, iti vor cere banii inapoi?
4. daca faci comanda mai mica de 130 conteaza?
... si cred ca... cam atat. daca este vreun reprezentant ( Bacau ar fi superb ) sa imi dea add: sweet_angel_cool98
multumesc :*

3 răspunsuri:
| Anonymous112 a răspuns:

Da, e neaparat sa faci comanda in fiecare luna. Dar banii nu tii cer inapoi daca te retragi din motive de sanatate sau familiare. FUNDA? happy

| Deiutza_Deiu_1981 a răspuns:

Buna...
1- ee. ok. nu pot spune ca e rau
2- daca nu o faci comenzi intr-o luna e posibil sa nu mai fi reprezentant
3- nu, nu iti vor cere nici un ban
4- nu, nu conteaza.
nu sunt reprezentant, dar stiu si eu de la diferiti prieteni

| FRUMamafrum a răspuns:

E frumos sa fi reprezentat Avon.Si da este neaparat sa faci in fiecare luna, daca ai facut comanda de exemplu de un milion si dupa aia inainte sa platesti renunti trebuie sa platesti chiar tu...Nu conteaza de cat faci comanda.