| AlexandruAdy a întrebat:

Este adevarat ca fetele parasesc primele baietii?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Bineinteles! Noi, barbatii, nu facem niciodata nimic, doar ca nu avem noroc. happy

Serios acum, trecut fiind printr-un divort si cateva relatii mai mult sau mai putin reusite, pot sa-ti spun ca, exceptand cazurile patologice, nici o femeie nu pleaca de langa un barbat "de bine". Intotdeauna exista un motiv, pe care noi poate nu-l sesizam, pentru ca pare normal "sa fie asa". Pentru ele, lucrurile sunt diferite. Tot secretul este sa inveti din greseli si sa speri ca data viitoare va fi mai bine.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

LUV - Legea Universala a Femelelor spune ca, femelele au in gena dorinta de a manipula masculii.
Daca nu reusesc, atunci "se supara" pentru ceva motiv isi cauta altul...
Daca multe femele incearca sa atraga acelasi mascul, atunci castiga ceea care reuseste mai bine sa-l "lege".

| N0xEterniS a răspuns:

Erhm... nu? De unde pana mea veniti cu generalizarile astea?
Nu ti s-ar parea mai logic sa difere de la individ la individ si sa nu depinda de sex? nu? ok.

| JackR a răspuns:

Te-a parasit, nu stii de ce, dar vrei sa dai vina pe ea?

| AlexandruAdy explică (pentru JackR):

Cam pe aici
Ma parasit, dar eu nu am facut nimic
Am fost in ingeras cu ea

| JackR a răspuns (pentru AlexandruAdy):

Bineinteles! Noi, barbatii, nu facem niciodata nimic, doar ca nu avem noroc. happy

Serios acum, trecut fiind printr-un divort si cateva relatii mai mult sau mai putin reusite, pot sa-ti spun ca, exceptand cazurile patologice, nici o femeie nu pleaca de langa un barbat "de bine". Intotdeauna exista un motiv, pe care noi poate nu-l sesizam, pentru ca pare normal "sa fie asa". Pentru ele, lucrurile sunt diferite. Tot secretul este sa inveti din greseli si sa speri ca data viitoare va fi mai bine.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu.

| emayperritos a răspuns:

Femeile sunt mai fidele decat barbatii.

| Bula a răspuns (pentru emayperritos):

Chiar? laughing
Si barbatii la cine merg cand calca stramb? tongue