| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata, care e cu 3 ani mai mica decat mine(sunt cls. a-VIII-a,iar ea e a-V-a).Chestia e ca ma obsedeaza fata asta,dar ca sa vedeti cat sunt de...(completati voi) imi place de ea de foarte mult timp si inca nu am reusit,nici macar,sa ma bag cu ea in seama,o cunosc,nu am vorbit cu ea dar o cunosc(suna aiurea nu?). Chestia e ca mie chiar imi place fata asta,in puii mei,vorbesc mereu cu fetele,pentru ca ma inteleg mai bine cu fetele decat cu baieti,prieteni mei,in general,sunt reprezentati de fete.Dar cand imi place o fata pur si simplu nu pot sa vorbesc cu ea, ma pierd.Am ajuns in pragul disperarii,simt ca(nu pot descrie ceea ce simt),iar acum e vineri, cand ma gandesc sa astept pana luni sa o vad din nou...Stiu sunt varza,dar ce sa fac eu daca am "norocul" de a fi mai timid.Un sfat, va rog!

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Pune mâna pe carte, nici la gramatică nu te descurci excelent!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poţi intra în vorbă cu o fată de clasa a 5-a, tu fiind a 8-a? laughing Înseamnă că eşti cu totul altceva decât timid.

| OBSCEN a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma simt si asa destul de nasol, nu trebuie sa ma mai iei si tu in ras...

| TheAvenger a răspuns:

Lasă-te de meserie. Nu-i de tine. Eu într-a 8-a mă chinuiam să fac comentarii la română și probleme la geometrie.