| LexieD a întrebat:

Hei
Eu am unghiile(de obicei) lungi, dar mai de mult (pe la 6 ani) imi rodeam unghiile. Intre timp am scapat de acest tic, dar nu de tot.Atunci cand ma stresez, imi vine iar sa le rod. Acum putin timp, intr-un moment de neatentie, le-am ros si acum le am mici. De cand am scapat cat de cat de tic nu mai suport unghiile mici. Spuneti-mi va rog cea mai buna metoda naturala sau poate si un produs care stiti ca face unghiile sa creasca redepe( sa ajung lungi in max 1-2 saptamana)
Fundaaa si vot!laughing

Răspuns Câştigător
| NothingImportant200 a răspuns:

Nu se poate. Stiu asta pentru ca si eu mi le rod si trebuie sa astepti ca timpul "le creste" laughing Bafta!