| D3nis a întrebat:

Hei fratilor! Ma ajutati va rog cu un sfat? De o vreme "gasca" cu care ieseam nu ma mai suna si nu ma mai prea cheama afara,si asta a inceput de cand un prieten nu prea ma mai suna sau ma cheama afara,nu stiu de ce, asa deodata...si in ultimele zile tot acasa stau,si ma simt naspa, adica eu tot timpul ieseam afara sau la un suc...ma simt asa,singur, ca si cum nu asa avea pe nimeni..desi mai am si alti prieteni (cativa) da tot nu is ca ei.Ce sa fac sa ies din starea asta,un sfat, ceva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au plictisit de tine. asa e mereu, tot timpu trebuie aduc cineva nou si interesant, pana se plictisesc si de ala, si dupa altul si altul.
Sfat... gasesteti oameni mai cu "capul pe umeri alta data