| iAmFabulosxo a întrebat:

Hei! help big grin. am prieten, el are iubita.defapt,nu sunt ca,,amanta" pentru ca el ma tine de,, buna".nu am facut nimic pana acum..credeti ca un barbat isi poate iubii amanta si iubita s-o tina pe post de..altceva?big grin dau funda!

9 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Nu s-a plictisit de iubita sa și acum trage de tine. După ce se satură de tine va trece la alta.
Și probabil o ține ca rezervă, în caz că nu vrei să te culci cu el.
Nu e prost tipul.

| iAmFabulosxo explică (pentru Hevnoraak):

Dacă avea intenţii naşpa nu mă plimba peste tot, nu mergeam la munte şi nu se purta cu mine regeşte.mă ţine în puf, însă cu prietena lui se ceartă des şi simte nevoie să fie iubit pentru că ea nu e aşa,, iubitoare,, însă eu sunt şi mai ales pupăcioasălaughing.îl mângâi, îl alint. dacă nu ţinea la mine nu umbla atât de mult după mine.zic...

| Hevnoraak a răspuns (pentru iAmFabulosxo):

Dacă tot ține la tine de ce nu se desparte de aia ca să fie cu tine?

| iAmFabulosxo explică (pentru Hevnoraak):

Pentru ca e complicat.happy

| Hevnoraak a răspuns (pentru iAmFabulosxo):

E pe interes.Nu?

| iAmFabulosxo explică (pentru Hevnoraak):

Nu.nu îşi bate joc de mine, nici nu am făcut sex.şi nici nu vom face prea curând. :*

| Hevnoraak a răspuns (pentru iAmFabulosxo):

Atunci,cât timp rămâi ferm pe poziție, bucurăte de cât ține. Sper ca vei face alegerea corectă.I wish you happiness.

| iarinaa a răspuns:

Uite ce e. Daca tie chiar iti place de el, dar el este totusi cu altcineva dinaintea ta cred ca ar trebui sa il lasi sa isi clarifice situatia cu,, iubita'' initiala pentru ca nu este corect nici fata de tine nici fata de ea si vorba aia Cine alearga dupa doi iepuri nu prinde niciunul, deci ar trebui sa il lasi sa isi clarifice problemele si daca intr-adevar te place/iubeste atat de mult ar lasao pe ea pentru tine.

| iAmFabulosxo explică (pentru iarinaa):

El momentan nu se poate despărţi de ea, e mai complicat! Oricum nu îşi face planuri pe viitor cu ea. însă se ceartă foarte des şi nu mai suportă asta..eu sunt,, diferităă,, cu el şi simt că începe să ţină la mine..de obicei sunt mai pasională big grin laughing şi o să-l fac să se îndrăgostească de minehappy