| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că o relație iubit-iubita făcută la 14 ani poate sa tina pana la moarte?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu prea cred, dar poate, de ce nu? laughing S-au mai auzit cazuri

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dacă ții tu de ea, și ea de tine. Uite, de exemplu, Romeo și Julieta s-au iubit până la moarte.

| mihai69 a răspuns:

Zi Doamne ferește! Nu vrei să mori chiar așa de tânăr!

| Plato a răspuns:

Cum a zis Iohannis:
"Permiteti-mi sa va raspund informal: Ha, ha, ha"

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de inteligenta tipei si de atitudinea si caracterul lui. In multe cazuri nu.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Daca mori maine, poate da. laughing

| CdeMetal a răspuns:

In foarte rare cazuri.

| GirlOnline81 a răspuns:

Nu.

| NonZarek a răspuns:

Probabil, e puțin cam dificil dacă nu ști sa te comporți, sa Dai dovada de bărbat, *** ești barbat, ca se poate simții protejata lângă tine, iubita etc. Căci ea va întâlnii îți garantez, băieți mai mari cu un an sau 2 sau chiar 3, care na logic ca sunt mai maturizati, mai altfel, și tu dacă nu dai dovada ca esti pregătit, sau băiat adevărat, se va plictisii de tine și va merge sa caute băieți mai mari decât vârstă ei. Uite exemplu în lume, 70% sunt relații în care băiatul e mai mare ca fata cu 2-3ani, 20% sunt egali la vârste, 10% fata mai mare ca băiatul.
Da e adevărat cum se spune, dragostea nu are vârstă, dar dacă nu ai un caracter mai puternic, stabil, etc nu vei avea prea mari șanse, decât dacă chiar va iubiți enorm de mult. Succes