| NameName a întrebat:

Hei. Imi fac ziua acasa si invit doar fete si nu stiu ce sa facem sa nu ne plictisim. Aveti idei? Fundita :*

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Puteti povesti amintiri comice din viata voastra. Puteti vorbi despre povestile voastre de dragoste, de baietii care va plac, care v-am placut, cine saruta mai bine. De asemenea nu uitati de intamplarile de la scoala sigur aveti ce povesti> eu am copiat asa, l-am filmat pe profu de geogra in timp ce preda. Daca cineva stie sa cante la un instrument sa si-l aduca. Cantati pana in zori. Daca nu, puteti face karaoke cu melodii de pe youtube. Daca erau si baieti iti spuneam o groaza de jocuri cu pupaturi. Dar, asta e. Sper sa va distrati. La multi ani fericiti! BAFTA!