| miha<3 a întrebat:

Hei! imi puteti spune si mie cum pot pune muzica pe pagina de hi5.adica atunci cand cineva intra pe el sa inceapa melodia respectivabig grin

Răspuns Câştigător
| Oti a răspuns:

Uite:http://radio-light.ro/web/home.do
Intri aici apoi dai la "cauta".
Cauti melodia pe care o vrei si dai copy la codul de unde scrie:autostart".
Iei codul si il pui la despre mine:d

3 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Http://radio-light.ro/web/ De aici cauti mel iei linkul de la automat sa porneasca si pui linkul la interese sau unde vrei tu

| ramonatm17 a răspuns:

Www.mixpod.com

trebuie sa creezi un player cu melodiile pe care le doresti, sa il salvezi si sa copiezi codul pe care il vei lipi la about me pe hi5

| DareToKnow a răspuns:

Sigur! Gasesti pe acest link: http://www.mixpod.com/ mai multe modele de playlist-uri si cam toate videoclipurile de pe Youtube;)) E usor de utilizat! Iti faci cont pe site apoi creezi un playlist cu melodiile pe care le vrei, poti sa alegi mai multe aspecte pentru el, sa fie si cu video sau doar audio, cu auto-play sau fara etc. Alta varianta ar mai fi www.slide.com :) Sper ca te-am ajutat! Bye! :)