| adrryana a întrebat:

Iubesc cu baiat la nebunie ce pot sa fac sa ma apropii de el?

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Este destul de usor in primul rand trebuie sa il faci sa te observe intra in vorba cu el (lucruri pe care sa il intereseze) apoi trebuie sa va dati id de mess, numar de telefon daca vorbiti mai mult poate te va placea dar asta necesita destul de mult timp pentru ca baietii sunt cam greu de convinsi

1 răspuns:
| Chauderitza a răspuns:

Buna adryyana.
Este usor. Prima data incepi sa vorbesti cu el, sa discuti.Va dati si un numar de telefon, un id de mess.
Si, atunci poate el te va simpatiza mai mult ca pe o amica.
Dar trebuie sa streaca ceva pana sa va cunoasteti 100%.
Eu iti urez bafta. Sa ma anunti,ce ai facut,si daca ai vreun sfat, nu te speria, si intreaba-ma! :*