| ROCKERforever14 a întrebat:

Hei lume e ceva ciudat. eu am discutat cu vecina si i-am zis ca o plac ea a zis ca nu are chef eu am fost de acord n-am deranjato peste 3saptamini ea a luat-o razna pe bune se linguseste pe linga mine si e prea de tot ma scoate din minti ce se intimpla cu ea de ce a facut asta a refuzat si acum doreste dar eu nu mai sunt interesat mersi

Răspuns Câştigător
| Adormamaliga a răspuns:

Salut! Sunt fata. Vreau sa iti spun un lucru, baiete! Asa sunt fetele! Asta e logica feminina. nu cred ca vei putea intelege dar nici nu se cere de la tine. Fetelor le place sa nu mearga pa calea cea mai scurta ci pe calea cea mai lunga. Si ne place mai mult sa dobindim ceva din greu, nu sa ne cada din pod. Sau poate ea atunci era mult prea uimita si nu si-a controlat emotiile. Daca intr-un final ea ti-a spus da, atunci trebuie sa te bucuri si sa uiti de primul ei raspuns. De la tine acum se cere sa te clarifici in sentimentele proprii si sa vezi cu siguranta daca nu vrei sa fii cu ea impreuna, pentru ca fetelor daca li se spune o data nu, nu mai bat a doua oara in aceeasi usa.
Succes tie. Iti doresc pace interioara si sa imi scrii ce ai facut mai departe. Bafta happy

1 răspuns:
| cookie3546 a răspuns:

Face asta pentru ca vrea atentie. Atunci cand tu o bagai in seama, ea te ocolea, iar acum ii e dor sa fie in centrul atentiei si poate si-a dat seama ca te place. Asa sunt femeile. laughing