| mymy09 a întrebat:

Hei.ma poate ajuta cineva? Vreau sa-mi salvez scrisul pe mess la toti din lista si sa il am mereu. P. S Am messenger 11. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| DuLcyK a răspuns:

Pai da la messenger, preferance, sus in stanga scrie appearance, apoi Iti arata Change Fonts & Colors dai clik acolo iti alegi culoare si iti alegi scriusul ex: cursiv! Sper ca te-am ajutat!

| mymy09 explică (pentru DuLcyK):

Ce scris imi recomanzi?

| DuLcyK a răspuns (pentru mymy09):

Cursiv imi place f mult!

3 răspunsuri:
| robiletz a răspuns:

Messenger-Preferences-Conversation History-si bifezi Keep a history of my conversation Npc big grin