| MariaMikaelson a întrebat:

Hei. Mam cam saturat de viata din cauza unui baiat. El imi spunea ca se indragosteste de mine si alte chestii de astea. Vorbeam ore intregi dar fosta lui iubita i-a spus chestii neadevarate despre mine si el le crede. Si i-am spus sa ne intalnim sa vorbim si sa ma cunoasca cu adevarat dar nu mai vrea sa vorbeasca cu mine. Nu stiu ce sa fac si nu e prima oara cand sufar pentru un baiat, dar eu chiar am crezut ca el nu e ca ceilalti. Fara chestii de genu: treci peste, o sa treaca sau asa mai departe. Va rog ajutati-ma. Funditahappy(

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Este cam greu sa dau sfaturi in situatii din astea. Eu, daca as fii in locul tau, as trata cu indiferenta aspectul acesta si m-as gandi ca sunt tanara si am toata viata in fata si tot timpul sa cunosc si alti baieti ca doar nu incepe si nu se termina viata la un singur baiat, asta as face eu. Acum insa, depinde foarte mult de caracterul tau, dar intotdeauna este bine sa nu te indragostesti prea repede si prea tare de un baiat, lasa un pas nefacut ca o sa-ti fie mult mai bine.
Mult succes iti doresc!

2 răspunsuri:
| Juiceee a răspuns:

Te-ai saturat de viata din cauza unui tampit.

Suferi si vai, ti-ai dat seama cat de grea e viata. Iubirea asta.

Arzi! Nici o secunda din timpul oricui nu meriti!

| Escov_Nicoleta_1997 a răspuns:

Du-te si te joaca in papusi.