| gohsty a întrebat:

Hei... mama vrea sa imi ia telefon, ce telefon imi recomandati? in afara de iphone. ceva bun, nu conteaza daca are android, a si cum vi se pare galaxy mini? daca raspundeti va rog sa imi oferiti si mie detalii va rooog mult:dlove struck
funda

5 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Galaxy mini mi se pare un telefon destul de bun, insa e genul de telefon care iti da senzatia ca se poate si mai bine, ca se putea mai mult. Daca singura conditie era fata iPhone, atunci ai putea cere un Samsung Galaxy S, sau Samsung Galaxy S2, ambele sunt la fel de performante ca un iPhone, iar Galaxy S2-ul chiar il intrece la anumite capitole happy
Daca nu, ai putea incerca un HTC Wildfire S. E un telefon chiar OK, si se misca destul de bine happy
Succeswinking

| DewMountainDew a răspuns:

Da exact ai putea sa iti iei un Samsung galaxy s happy Ti-l recomand, deoarece are un coleg de-al meu. este foarte bun, chiar mai bun ca un Samsung si si multe aplicatii tari pe el :*

| gohsty explică (pentru DewMountainDew):

Ok mersi:* si cam ce are pe el? jocuri?:S

| DewMountainDew a răspuns:

Da sunt foarte faine. poti sa pui pe el angry birds sau tot felul de aplicatii tari...de exemplu are un motanel asa ...si daca spui ceva te ingana cu o voce mai mataita ca de copil laughing si are daca apesi pe un buton asa ca si cum te impusca cineva sunt foarte tari, deja mi-am strans si eu bani ca sa il cumparhappy:*

| DewMountainDew a răspuns:

Deci, pana la urma ti-ai luat telefonul?