| anonim_4396 a întrebat:

Hei straight face Nu faceti misto straight face. cred ca am inebunit naiba straight face ...deci mergeam pe strada si am vazut o masina cu farurile aprinse care vene spre mine cand ma uit inca o data nu exista nici o masina straight face ...in clasa in loc de un dosar albastru eu vedeam o linie albastra nu stiu ce e cu mine crying(. Pur si simplu vad o imagine si e cum mi'as imagina eu in cap ce se intampla si cand ma trezesc la realitate totu e diferit crying.

10 răspunsuri:
| User a răspuns:

Probleme la mansarda...

| myha a răspuns:

Nu iti face griji! Tatal meu a patit la felhappy mergea si s. a uitat in stanga si in dreapta si in sec urm cand a pus piciorul sa traverseze masina era chiar langa el. El nu a vazut nici o masina venind. Poate ca este din cauza oboselii. Incearca sa dormi la o ora acceptabila ca dimineata sa te trezesti odihnita. Ai grija de tine:*

| AndutzaAndu a răspuns:

Ar trebui sa consulti un medic specialist sau un psihiatru.

| shalimar a răspuns:

laughing si eu aveam un prieten care vedea demoni sub frunze.ai fumat altceva in afara de tutun? sau ai luat pastile si pe urma ai baut alcool? trebuie sa consulti un medic specialist.

| LightBlue a răspuns:

Halucinatii?

visezi cu ochii deschisi probabil.

dormi suficient big grin?

sau nu esti atenta la ce e in jur sh te gandesti la alte chestii.

odihneste`te mai mult.

daca nu fa o vizita la psihiatru.

scuza`ma daca ti se pare ca te jignesc.

| zuly a răspuns:

Pai.mai dormi si tu din cand in cand. Daca mai stai multe nopti in fata calculatorului o sa incepi sa vezi omuleti verzi sau mai stiu eu ce minunatii.
Lasand gluma la o parte, daca nu asta e motivul ar trebui sa mergi la medic, si repede.

| robyroby a răspuns:

Daca chiar ai aceste simptome, ar fi bine sa consulti un psihiatru!

| deeabubu a răspuns:

Nu ai inebunit dar ar fi bine sa te duci la un psiholog te-ar ajuta

| leeleevelo a răspuns:

Nu sunt de acord cu raspunsurile de aici.Am sa povestesc si eu ceva si apoi sa dau raspunsul la intrebarea ta.Acum ceva timp am aflat ca mama mea a mai avut un copil inaintea mea, care s-a nascut mort, si chestia asta m-a marcat destul de mult.Si de multe ori m-am gandit cum ar fi fost daca ar fi trait, ce am fi facut, si altele. Iar atunci cand merg la biserica aprind o lumanare si pentru ea. Iar acum 2 luni, am fost intr-o excursie la Campulung, iar la Curtea de Arges cand am aprins lumanarea, atunci cand m-am intors spre prietena mea(care era fix langa mine) mi-a atras ceva atentia in departare.Era ceva foarte luminos si frumos, nu iti puteai lua ochii de la chestia aia.Si am intrebat-o pe prietena mea daca nu i se pare frumoasa fata aia, ea se uita in directia in care eu aratam cu degetul ca taranca, si zice ca nu vede nimic. Eu m-am intors la ea si i-am zis cum sa nu o vezi uite-o acolo, dar cand m-am uitat eu nu mai era.Si am mai avut, dar nu mai am timp sa scriu.Deci nu cred ca e nevoie sa mergi la psihiatru, poate doar la un pshiholog sau biserica, nici oboseala nu cred ca e de vina, pentru ca eu nu sunt obosita si tot am chestii de astea. Ideea e sa nu crezi ca esti ciudata, esti doar speciala. :* si mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca esti foarte obositawinking sau ai probleme cu vederea ...nu ar strica un control.