| poiuiyhvb a întrebat:

Hei, pe 15, luna asta e ziua mea >:"
si nj unde sa o serbez thinking
>idei?:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce virsta implinesti daca ai o virsta de 8-12 ani atunci iti recomand s-o faci la McDonald's, sau bar cafenea ceva de genul acesta iar daca ai intre 14-19 atunci ti-as recomanda ceva ca un picnic, poate la bar, la piscina, dar iti promit ca cel mai bine va fi daca vei sarbatori ziua ta de nastere acasa cu toti prietenii chiar daca ai 1000 o sa fie interesant muzica tare, decoratii de nemaipomenit, bauturi dupa virsta desigur, bucate de casa (sau poate nu) in tot cazul gustoase, un tort mare, alcatueste iintreceri concursuri smecherii, ca sa fie mai interesant (de exemplu dansul pinguinului, hotelul de gheta, havuzul cu sampanie, sarutul dulce amar, chiparat acru )o sa fie tare iti promit o sa ai o sarbatoare pe cinste no so uiti toata viata ta ...La multi ani succes!

9 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

In parc, la o tereasa, la un gratar!

| alexa007 a răspuns:

Hey la multi ani:*!

Nu conteaza locul, conteaza sa te distrezi impreuna cu prietenii si familia.

Distractie placuta!

| Iziii:x a răspuns:

La multi ani>:d<
Pai puteti sa mergeti la o pizza
La Mcthinking
La film:d
La Mall
Sau sa faci pertrecere in pijama:d
Sa faci o petrecere cu muzicaa, karaoke, danslove struck
Depinde ce iti placccesmug
Distractie placuta la party

| CokoStar a răspuns:

Poti s-o sarbatoresti la Mall.

| Missin`you` a răspuns:

La multi anihappy
pai ai putea sa` ti`o sebei in multe feluriwinking
la pizzasmug MChappy
gratar:X
asta depinde de varsta tasmug
in club smug(daca ai peste 18 ani)
sau la o plimbare in aer liber cu amiciismug
important e sa fie distractie si sa va simtiti binewinking

Răspuns utilizator avertizat
| rvr a răspuns:

La terasa, la un local, la pizza, la o cofetarie, la un club, la picknic, la gratar, la mare, la munte, la o pensiune, sau chiar la tine acasa love struck unde iti pica tie mai bine si la buget

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

La multi ani! pai... la mall->la bowling... dar dureaza putin, depinde de varsta si unde ai vrea sa ti. o faci =) poti s. o faci foarte bine si acasawinking macar acolo nu stai 3 orebig grin

| ramona0506 a răspuns:

Pai:daca stai la bloc, ar fi frumos la o terasa. daca stai la casa in curte, sau la un restaurant mai maricel cu terasa pentru prietenihappyfunda?batting eyelashes