| Libyadji a întrebat:

Hei! Pentru admiterea la facultate, scrie: "Acte necesare pentru înscriere admitere licenţa: Fişă- tip de înscriere; etc" de unde iau o fisa sau ce fel de fisa e asta? voua vi s-a cerut? Apoi specifica "Pe fișa de înscriere opțiunile trebuie trecute în ordinea dorită de candidat (minim o opțiune - maxim 6 opțiuni), program de studiu/ forma de finațare (buget sau taxă)." Imi dau ei una si o completez acolo? Nu inteleg laughing)

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ti se da acolo unde se face inscrierea sau o poti de obciei printa de pe site-ul facultatii

| Bondarel99 a răspuns:

Cand te duci acolo vei sta la masuta cu un angajat de la universitatea respectiva, iti va da fisa de inscriere si vei completa optiunile, apoi le verifica.

| Aasdfghj a răspuns:

Ori o iei de la facultate ori de pe site-ul acesteia.