| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a întrebat:

Hei, peste 2 zile avem la scoala un mic concurs `, legat de hallowen [ cu toate ca a trcuthee hee]
Vreau sa ma fac " emo "!
Cum as putea sa ma imbrac?
Siii...cum ma machiez? thinking
M-am documentat putin asupra acestui stil, dar nu sunt inca hotarata.
Vreau si parerea voastra!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Danny a răspuns:

Cauta poze Scene. Este un derivat -emo-. As zice ca este un emo glamour, foarte dragut. Machiajul trebuie sa fie alcatuit din negru si roz/mov/galben, par tapat, blond sau nu, cu suvite roz/rosii. Gasesti poze si te ghidezi dupa acelea si cauti -Scene make up- pe youtube si gasesti tutoriale acolowinking
Succes big grin