| xwAlexiawx a întrebat:

Hei,plac un băiat de ceva timp! Problema este că și el îmi zâmbește,râde la ce spun, vorbim pe mess.Acum 1 an am fost împreună cu prietenul lui(o relație eșuată)și eu m-am despărțit de el.Ca să nu creez confuzie voi pune 2 nume: Alex, Alin.Eu îl plac pe Alex și oarecum cred că și el mă place, se poartă frumos cu mine si daca stăm față în față rămânem blocați 3-4 secunde zâmbind unul altuia.Totuși a ieșit pe-afară cu un prieten de-al lui și cu o colegă de-a mea.(prietenul lui este împreună cu colega mea)Totuși întrebat de colega mea dacă mă place el a spus -,,nu".Dar totuși simt că mă place,mereu se preocupă dacă sunt bine,mă face să râd, oare mă place? Sau dacă am fost cu Alin(prietenul lui)nu îl interesez? Nu vreau să îl întreb deoarece nu îmi place să mă respingă cineva.Deci?

Răspuns Câştigător
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Parerea mea este ca te place, de obicei fetele isi cam dau seama cand un baiat simte ceva pentru ea, deci eu zic ca si comunicati, e si grijuliu, vorbiti nu stiu. Daca tu il placi de ce sa pierzi.Te pup.

3 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Deci scoate l in oras. Punct.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Zici că e vorba de un câine.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

laughingPai de unde naiba sa stie cineva daca o place sau nu? Il scoate afara sa fie doar ei doi si gata vede ea.