| anonim_4396 a întrebat:

Hei salut eu vream sa va intreb ceva dee parinnti unii sunt grijulii unii aspri dar ai mei sunt diferiti tata e ca un rocker psihopat de aceia il ador ca ii seman si da cite o petrecere bestiala la fiecare ocazie in wickendul il petrec cu tata privind horror in cort in padure la tv din masinaaa dar mama e mai calmasi mai blinda dar ma lasa sa fac orice tata se mindreste cu mine ca sunt neinfricat de o doza maxima de adrenalina iar mama cu fratele meu malefic care e un fricos papalapte e frica de sunete puternice zise mama ma lasi zise eu ce parere aveti e normal ca ei sa fie asa?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice om are niste atuuri diferite asa ca nu e problemo.

| iöиi a răspuns:

Nu e normal.pentru ca un parinte ar trebui sa-si iubeasca copii egal.e descriminare aici.dar sunt sigura ca mama ta inauntrul ei te iubeste mult :*:*

| ROCKERforever14 a răspuns:

Nu e vorba ca de iubire dar de ce nu sunt ca alti rai si asa seriosi in afara de mama