| QueenAndPrincesse a întrebat:

Hei salut TPU
Deci imi place de un baiat cu care nu gorbesc foarte mult,dar atunci cand vede ca sunt afara ma intreaba unde sunt!
Si intr-o zi l-am intrebat daca vrea tag la o poza si a spus,,Da bun-o",iar apoi mi-a scris,, Te astept" (tin sa mentionez ca era plecat din oras) oare se refera ca ma asteapta sa ies cu el...credeti ca ma place?❤

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Cred ca trebuie sa lasati netul si sa il intrebi fata in fata ce a vrut sa spuna cu asta.

1 răspuns: