| coolgeo98 a întrebat:

Hei! sunt a 8a si as vrea sa mi fac asa o parere despre prima zi de liceu. Imi puteti da link-uri cu filmulete despre pregatirea unei pers. in ziua de liceu( de exemplu cum a facut tequila-o vlogarita).

Funda

2 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Mie nu mi se pare ceva ieşit din comun... mergi la liceu=e tot şcoală, e acelaşi lucru. Eu sunt la liceu şi în prima mea zi în acel loc de chinuit elevii m-am îmbrăcat destul de normal, într-o rochie şi am încercat să fac o impresie cât mai bună noilor colegi.

| coolgeo98 explică (pentru oOSaritaOo):

Nu este neaparat de imbracat( asa de plictiseala)