| MrsPanda a întrebat:

Heyyo TPU. Deci cum sa incep. O stiti pe marea Tequila, vlogarita Romaniei? Pai eu as vrea sa imi fac un vlog dar, vreau niste sfaturi, de exemplu, programe de editat videoclipuri sau orice altceva in legatura cu vlogurile. Fundita la cel mai bun raspuns >big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woodenpints91 tu esti doar gelos\geloasa pe tequila, tu nu vezi ca are 77, 981 de vizuri doar la muzica in relitate 2?
Sa fim seriosi voi daca va apucati de vlog nu faceti altceva decat 10 vizuri ca dati la rude.
Mai lasati comentariile, cand o sa ajungeti voi sa faceti vlog atunci sa deschide-ti gura ca sunteti voi mai tari pana atunci,, şat ap''.
Voi sunteti cei mai tari doar la criticat sincer cei care ziceti comentari, ia apucativa de vlog sa vedem daca faceti macar 100 de vizuri.winking
Sunteti tari in clanta, dar in practica... Dumnezo cu mila.

| MrsPanda explică (pentru anonim_4396):

Ce sa le faci acum... eu le-am pus o intrebare, si ei mi-au dat parerea lor despre Tequila.

15 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Penibila aia rahitică şi neamuzantă e vlogăriţa României?

| MrsPanda explică (pentru Woodenpints91):

Nu v-am cerut parerea despre Tequila raised eyebrows

| Hipstãru a răspuns (pentru MrsPanda):

Nu-mi pasa daca mi-ai cerut tu parerea eu mi-o spun ca asa vreau eu, punct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Nu e vlogarita romaniei
2)Cauta pe net..acei vlogari si spun ce programe folosesc
3)poti sa le ceri sfatul chiar lor pe facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tequila are sute de mi de vizualizari voi aveti... thinking nici pana acum nu am aflat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum sa luam,, inteligentul'' comentariu al lui Hipstãru:
Mă baiatule, dar dupa tine cine ai vrea sa faca vlog? mosnegii si babele de 80 de ani?, ai obs. ca atunci cand incepi sa tastezi creierul se opreste?:O
Serios daca esti atat de bun la vlog da-mi si mie linkul puppy dog eyes.
Poate daca ai sti cu ce se mananca vlogingul ai afla ca adolescentii se ocupa adica dăăăă,, copii de 10-16 ani''nu pot?sad
Va rog eu mult nu va mai dati cu presu(puţa).
Merciwinking.

| Hipstãru a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba,eu zic ca ar fi mai bine sa taci tu.Tu copil monoton care joaca metin si se uita la toti fraierii de pe youtube.Eu mi-am spus parerea.Ea NU ESTE VLOGARITA ROMANIEI! Are certificat sau ceva pentru asta? NU.Cred ca ti-au scazut neuronii..Asa ca taci! Esti un nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor ofticos care nu accepta ca e de cacao happy, daca cv nu iti iese in viata nu inseamna ca nu a fost un lucru bun inseamna ca nu sti u sa-l faci bine penibilule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi funda?happy
nu mai are rost sa comentezi eu am dat raspunsul castigator, asa ca wave
Nu stiu cati vlogari au certificat rolling on the floor.
Tu ar trebui sa porti botnita cu certificat cu tot rolling on the floor, jet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa stii sunt cel mai bun de pe metin, si orice imi propun reusesc big grin, u esti rahatul ala de se uita la televizor si zice,, aaa astia nu stiu sa joace, aaaa trebuia sa dai gol, aaaa cum ai pierdut ma ''.
Infrunta realitate esti un praf, si nu te pune cu mine ca o sa-ti para rau. happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

App. Neuroni nu scadrolling on the floor ei mor, de scazut scade glicemia, uitate si tu cat de prost esti ma rolling on the floor.
Daca eu sunt un nimeni rezulta in baza defintitiei ca u esti cv big grin si anume un ***winking.

| Hipstãru a răspuns:

Marea vlogarita? WTF? Toti copii de 10-16 ani se apuca de vloguri si nu ca as fi eu prea mare dar sa fim seriosi. Daca vrei sa fii amuzat(ma refer la toti) iti recomand LuigiZinodaur laughing