| marihen a întrebat:

Hei, TPU! Aceasta este o întrebare mai mult pentru fete. fetelor! Astăzi am fost la pensat și mi-a făcut sprâncenele OARECUM subțiri, eu având sprâncenele rare..se vede super nasol..mai ales că vineri am și banchetul! În fine, nu despre asta este vorba..Este adevărat că ULEIUL DE RICIN ajută pentru creșterea părului mai repede? Vreau să-mi spuneți exact, în cât timp crește, cât trebuie să-l țin pe sprâncene..Eu îmi doresc să am sprâncene GROASE, DESE.voi reuși să le am așa?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, ajuta, dar in niciun caz pana vineri, poate intr-o luna asa, depinde si de ritmul de crestere al parului tau. Eu de exemplu la 2 saptamani trebuie sa merg iar sa ma pensez ca imi cresc groaznic si cu ulei de ricin am reusit sa le ingros cam intr-o luna.
Pentru banchet poti folosi un creion de sprancene sau fard ca sa le conturezi.
Dar mai bine mergi la o fata care stie sa ti le facaca sa nu ti le faci caraghios. E mai greu primele dati.

| BadBunny a răspuns:

Stiu ca astepti raspunsuri de la fete, dar cred ca te pot ajuta.
Eu sunt baiat si ma pensez, dar intr-un timp una din sprancenele mele era incompleta.
Am folosit ulei de ricin, este foarte bun si iti garantez din propria experienta ca daca dai pe spracene inainte sa adormi, vei observa ca parul de la sprancene creste, il poti utiliza de cate ori vrei, depinde si cat de groase vrei sa ai sprancenele.
Funda?

| marihen explică (pentru BadBunny):

Nu știi în cât timp crește? (aprox.)

| BadBunny a răspuns (pentru marihen):

2-3 zile garantat, dar daca ai zis ca ai banchetul vineri iti sugerez sa dai cu ulei in fiecare seara, iar in seara banchetului poti folosi un creion pentru spracene pentru a le da forma.

| marihen explică (pentru BadBunny):

Muuuuuulțumesc! :*

| BadBunny a răspuns (pentru marihen):

Dai si funda? laughing ^^

| marihen explică (pentru BadBunny):

Dacă aș putea..crede-mă că aș daaa! :/