| prizeFTW a întrebat:

Acum cateva min am venit din parc. Am fost cu cativa prieteni.Un prieten mi-a cerut cartela ( sunt pe cosmote ) "s-o sune pe maica-sa" ca el nu are minute si nu voiam sa-i las telefonul. Si pe cartela am doua numere: al unui var si al unei colege restul sunt in telefon. El dupa ce a sunat-o pe maica-sa a sunat o colega si a inceput sa fredoneze o melodie cu caracter vulgar ( organul reproducator barbatesc al omului probabil o stiti laughing ) si aia a crezut ca-s eu.Cica tasu a inregistrat si nu stiu ce ca cica pune pe youtube.In tot timpul asta eu am fost sa iau inghetata pentru toti de la betty ice din parc. Ce sa fac? Aia crede ca-s eu si masa si tasu au ascultat. Eu sunt racit eu nici nu prea pot vorbi, doar ca vocea aluia seamana putin cu a mea.Anyway,nu prea cred ca am de ce sa-mi fac griji deoarece n-am fost eu straight face. Dar normal ca sunand-o cu cartela mea a crezut ca-s eu. Ea mi-a trimis un mesaj : " Maine o ai si pe youtube... uiti ca telefoanele sunt inregistrate si tata lucreaza unde lucreaza 'baiatule'. " eu nu am inteles prea multe din mesaj dar imi suna a amenintare. Nu cred ca are ce sa-mi faca, poate sa se duca si la doamna diriginta ( desi suntem in vacanta si n-am fost eu ). Bineinteles ca am martori ca nu am fost eu dar na! Maica-sa si taica-su au ascultat "inregistrarea". Maine maica-mea o sa vorbeasca cu parintii ei. Ce credeti? Sfaturi va rog. Cu oameni ca astia nu prea ai ce vorbi stiti...

8 răspunsuri:
| MegamortX a răspuns:

Mă bucur că ai specificat că ţie nu ţi-ai luat îngheţată, chiar trebuia să ştiu. Măcar de acum ştii că nu-i mai dai ăluia cartela ta.

| prizeFTW explică (pentru MegamortX):

De ce eşti răutăcios laughing sau răutăcioasă?

| MegamortX a răspuns (pentru prizeFTW):

E o mică plăcere.

| prizeFTW explică (pentru MegamortX):

Ce să zic?! Fiecare cu plăcerile sale laughing.

| Samarra a răspuns (pentru MegamortX):

Funda imaginara de la mine, pentru raspunsul asta! laughing

| prizeFTW explică:

( Mie nu mi-am luat inghetata, aia m-au trimis sa le iau )

| Piratul10 a răspuns:

Nu e nimic daca ai martori, încearcă sa ii explici ca a fost prietenul tau si sa fii cu martori atunci.si sa nu-i mai dai telefonul lui niciodată!
Succes!

| n1c0l37a a răspuns:

Tu nu trebuie sa iti faci absolut nici o grija atata timp cat ai martori ca nu ai fost tu. Explicai fetei ca nu ai fost tu, ca a fost acel baiat si daca nu te crede treaba ei...si tot daca se duce la politie sau ceva ai martori deci nu are ce sa iti faca si sincer nu cred ca sunt atat de nebuni incat sa se duca la politie ca ia vb cineva urat fetei.Deci intr-un cuvant fi calm ca nu are ce sa iti faca:*