| VictorMihail1990 a întrebat:

Buna tpu...am sunat pe cineva cu nr normal..pe un coleg de-al unui prieten si l-am injurat si dupa m-a sunat maica-sa si a zis ca ma anunta la politie. dupa i-am trimis mesaj ca imi cer scuze dar ea a zis ca o s-o rezolve..adica o sa ma rezolve...ce sa fac? mi-am dat telefonl la setarile din fabrica dar ramana cartela..nu pot sa o arunc deoarece e pe abonament.ce sa fac plzzzzzzzz funda! crying

23 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eee vorbeste si ea sa nu taca, nu te da la politie, si chiar daca te da nu are nicio dovada

| zurick a răspuns:

Buna!
Desi nu cred ca o sa sune mama lui la politie vorbeste cu aceea persoana pe care ai injurat-o si daca reusesti sa o convingi pe ea ca-ti pare rau n-ai cum sa n-o dai la brazda.
Pa, pa.

| VictorMihail1990 explică (pentru zurick):

Eu nu cunosc persoana aceia.

| zurick a răspuns (pentru VictorMihail1990):

Atunci prietenul tau poate vorbi cu aceea persoana.

| VictorMihail1990 explică (pentru zurick):

Pai a vorbit... el a zis ca imi cer scuze.dar ea..lasa ca te rezolv eu!

| zurick a răspuns (pentru VictorMihail1990):

Dar mama lui te stie?

| VictorMihail1990 explică (pentru zurick):

Nu! am format nr la nimereala...nah toti au facut odata in viata lor asa ceva...nah oricum e si vina mea ca sunt prost..cine dracu m-a pus sa fac asa ceva.

| VictorMihail1990 explică (pentru zurick):

Nu ma stie

| zurick a răspuns (pentru VictorMihail1990):

Da :-D
De cate ori n-am facut asta.
Imi pare rau da nu stiu ce sa mai zic sad
Cui i-ai mai spus asta?

| VictorMihail1990 explică (pentru zurick):

Faza naspa este ca sta in acelasi oras cu mine

| zurick a răspuns (pentru VictorMihail1990):

Cand mai exact s-a intamplat asta?

| VictorMihail1990 explică (pentru zurick):

Acum 40 de min.

| VictorMihail1990 explică (pentru zurick):

Deci ..eram cu un prieten la el acasa si a zis "No hai suna-l pe prostu asta." mi-a dat nr lui si i-am zis "Alo. Buna ziua sunt de la orange..colegii mei m-au anuntat ca s#! #@#p%l^^a"apoi m-a sunat maicasa si a inceput sa ma injure ca ma denunta la politie etc." SFARSIT

| zurick a răspuns (pentru VictorMihail1990):

O intrebarebig grine ce n-ati sunat cu numar ascuns?

| VictorMihail1990 explică (pentru zurick):

CA era si mai rau
! atunci se ducea pe loc la politie
am sunat asa ca sa creada ca sunt de la Orange. dupa m-o apucat prostia sa spun "su#$!$! la"

| Sabiina a răspuns:

Adică tu după ce înjuri o persoană fără motiv îți ceri scuze prin mesaj? Nu ai nici măcar bunul simț să o suni ca să îți ceri iertare? Bine ar face dacă te-ar denunța ca să se învețe minte nesimțiți din ăștia ca tine care când se plictisesc se apucă să sune oameni și să îi înjure(ce activitate inteligentă, într-adevăr). Mai bine ai pune mâna pe o carte, măcar să scrii corect în limba română.

| zurick a răspuns (pentru Sabiina):

N-ai facut niciodata o farsa la telefon?

| VictorMihail1990 explică (pentru zurick):

Normal ca daaa!

| Sabiina a răspuns (pentru zurick):

Ba da, când eram mică, cu glume din alea gen *vă merge frigiderul?*, nu mă apucam să sun oamenii și să-i înjur. Oricum am cam depășit faza cu farsele la telefon, spre deosebire de alții.

| joker50 a răspuns:

In primul rand se scre denunta nu anunta.
In al doilea le spui adevarul parintilor si o sa rezolve ei problema.Imi pare rau daca tu nu sti sa scrii #31#.

| JediMindTricks a răspuns:

Salut, solutia cea mai rapida este sa iti i-ai telefonul si sa il speli repede cu apa si sapun, apoi sa il lasi la inmuiat cateva minute, asa ti se va spala identitatea ca si apelant, iar acea femeie nu va mai sti cine a sunat, dar trebuie sa faci chestia asta cat mai repede posibil...

| VictorMihail1990 explică (pentru JediMindTricks):

Vrei sa-mi stric telu?\

| meandme77 a răspuns (pentru JediMindTricks):

Nice one laughing