| omulpaiangan a întrebat:

Am 16ani si ma imbrac larg stil hip hop..asa ies si afara asa ma duc si la scoala. Ma imbrac cu 2 marimi mai mari la haine si vecinii zic ca arat de parca m-ar fii imbracat orfelinatul. Sa ma schimb.? Macar se mai poarta stilul asta?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa inteleg ca nu-ti schimbi deloc aceste haine? Este drept ca fiecare purtam ceea ce dorim si ceea ce ne permitem, dar daca tie asa iti place, totul este ok atata timp cat nu deranjezi pe nimeni.

| fearlessss a răspuns:

Sa nu te schimbi frate. Vrei sa te imbraci ca o ***? Ca toti baietii astia idioti de poarta haine mulate? Eu una ador.baietii cu haine largi

| LarysaLarisa a răspuns:

Daca esti fata. ar trebui sa iti iei marimea ta... dar daca esti baiat nu cred. si nu baga in seama vecinii =]]]] Tu te imbraci cum vrei. cum te simti tu bine.