| Andrei120 a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de ajutorul vostru. Daca sunt la un liceu si ca profil am, de exemplu, mate-info ma pot transfera la un alt liceu dar sa imi schimb si profilul, as vrea sa dau la stiinte sociale. Am nevoie de un raspuns urgent!
Sa nu uitam ca dau funda
P.S

Răspuns Câştigător
| losseru a răspuns:

Trebuie sa ai media mai mare ca ultimul intrat la stiinte sociale si bineinteles trebuie sa mai fie locuri

3 răspunsuri:
| ElleAhx a răspuns:

Atata timp cat ai note relativ bune, nu cred ca este vreo problema thinking

| losseru a răspuns:

Esti din Alba Iulia mnu?laughing Nu cred ca e vreo problema...

| Andrei120 explică (pentru losseru):

Nu, nu sunt din Alba Iulialaughing)

| losseru a răspuns (pentru Andrei120):

Trebuie sa ai media mai mare ca ultimul intrat la stiinte sociale si bineinteles trebuie sa mai fie locuri