| Anonimulusanonimatus a întrebat:

Hei TPU
Am nevoie de niste sfaturi
Am parul drept, puțin mai lung decât până la umeri, si nu mi mai sta deloc...îmi puteți da câteva sfaturi de cum as putea sa ma tund?
Mersii

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ai parul deja scurt si mai ales ca-i drept, daca-l tunzi va arata ca un ciocan.
Sfatul meu este sa-l lasi lung!
Strange-l intr-o coada de cal acum, mai ales ca vine iarna si pui caciula, iar in primavara vei avea un par lung si frumos.

2 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

De ce sa l tunzi? Fa ti bob daca nu ti place parul.

| Happy33 a răspuns:

Pai du-te la coafor ca o sa stie cum sa ip aranjeze... funda, te rog