| Alexandra29ZoM a întrebat:

Am o intrebare noua! Am un prieten...suntem aproape impreuna si nu stiu, nu ne cunoastem de mult timp dar in aceasta vara voi merge la el si imi e frica, daca nu voi sti ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Doarof3 a răspuns:

Eu zic sa nu faci pasul ăsta asa de repede.Trebuie sa mai stai, sa îl cunoști, fiindcă poate fii un băiat din ala care profită de tine, apoi "îți dă papucii". Gandeste-te bine la ce ti-am zis

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci nu te duce la el. Asteapta sa-l mai cunosti inainte sa fiti impreuna. De ce ti-e frica, mai exact?