| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey nu stiu ce s-a intamplat cu prietena mea cea mai buna asa o consider eu ne cunoastem de aproape 7 ani si ieri am mers impreuna la biserica toate bune am ras am glumit acum in seara asta am incercat sa o sun si nu mi-a raspuns dupa la ceva timp am sunat-o din nou si a sunat de cateva ori dupa mi-a inchis nu stiu ce o fi avand o fi invidioasa pe mine ca eu am prieten si ea nu ca asa i-am zis ieri bine ea m-a intrebat cu cine mai sunt si eu i-am raspuns si acum nu stiu de ce s-a schimbat asa?

6 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Vezi? Aici ai gresit..Prietena TA cea mai buna este MAMA ta si nu o straina plina de hachite, invidioasa, mofturoasa si acum geloasa si invidioasa pe tine si prietenul tau.
MAMA ori ce ar fi nu te va trada niciodata deci fii mai aproape de ea si te va sfatui si te va ajuta mereu deoarece este mama ta.

| RoseOfTheFire explică (pentru traveler):

Mersi si da stiam asta oricum in ziua de azi nu e bine sa ai incredere in nimeni.

| 13 a răspuns:

Sau poate face ceva si nu poate raspunde
eu zic sa o lasi pana maine. Si daca tot asa face sa te duci la ea acasa sa vorbiti si cel mai important daca e nervoasa nu incepe sa strigi si tu la ea, las-o sa fie nervoasa si tu spune-i ca o sa incerci sa repari problema oricare ar fi ea. chiar daca nu esti devina cu nimic. ce sa iti mai spun...bafta.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Poate ca nu va potriviti la firi, fiindca oameni isi mai schimba firile, nu ai dat multe detalii, deci nu stiu ce sa zic, dar chestia cu prietenul sigur nu e

| AliiIlysm a răspuns:

. Incearca sa-ti dai seama ce s-a intamplat de este ea suparata si inceteaza cu telefoanele daca ti-a inchis. Daca este suparata incearca sa ii fi alaturi.

Poate ca si ei ii place de prietenul tau. Il cunoaste? sau a fost vreodata prietena lui?

| RoseOfTheFire explică (pentru AliiIlysm):

Nu nu il cunoaste i-am zis despre el ieri nici eu nu il cunosc de mult timp si oricum nu l-a vazut niciodata dar faza e ca mi-a mai facut ea asa nu e prima data si dupa ia trecut o fi avand toanele ei probabil.