| Dolphika a întrebat:

Am o intrebare referitoare la emisiunea "M-a facut mama artitst". >Preselectii

3 răspunsuri:
| Anon352 a răspuns:

Si care este acea intrebare?happy

| Dolphika explică:

Scuze. Dar nu s-a pus toata intrebarea. Pai. Cum se numeste melodia pe care o canta Bostan Catalin la preselectii. Melodia era ceva de genul : La scoala se ducea doar o zi pe saptamana, Avea lipita in penar poza profei de romana. Mic ajutor. Funda.

| Dolphika explică:

Scuze. Dar nu s-a pus tot ce aveam de spus. Pai, vroiam sa va intreb, cum se numeste melodia pe care o canta Bostan Catalin de la M-a facut mama artist. Melodia era ceva de genul : La scoala sa ducea doar o zi pe saptamana, Avea lipita in penar poza profei de romana... etc happy. Din preselectii. Funda.