| AnimeKid a întrebat:

am o intrebare, si sa fiti serios

sunt minor am 12! si vreau sa cistig bani pe net sa ceva de genul. adica vreau sa-mi dati niste idei cum pot face bani

va rog, Fuuundaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Anee94 a răspuns:

Sunt niste site'uri care chiar castigi bani ( nu le stui numele ) dar care iti transfera banii pe card :l, cum esti minor mai bine nu le folosi. Nu stii in ce belele cu legea te poti bagawinking
Ajuta'ti parintii si poate primesti bani sau chestii de genu'. Funda?

| AnimeKid explică (pentru Anee94):

Pai eu pot folosi cardul mamei, de exemplu. Adica cu cardul nu e problema. problema e ca nu pot gasi site-urile!

| Anee94 a răspuns (pentru AnimeKid):

Mai bine nu fa nimic, nu conteaza ca faci rost de cont. In primul rand ar trebui sa te lase mama ta, ( ea vede cand se pun bani pe card, vede si cine a pus ( firma sau site'ul) ) iar dupa sa stii ce faci.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Serios îți scriu și eu, la vârsta ta numai economiile financiare primite de la părinți sunt singura ta sursă de venit.
Pa, pa.

| Leops a răspuns:

Nu poti... daca aveai 18 ani si cont bankar poate....si totusi cum crezi ca s-ar intampla sa vina cineva la usa la tine sa-ti dea bani in mana rolling on the floor