| JoookkkeeeRRR a întrebat:

Am o mare problema, ma simt foarte singur de la o perioada, nu ma simt bine deloc, am fost recent cu cineva si m-a parasit fara motiv si mi-a zis doar ca e alegerea ei si ca nu am gresit cu absolut nimic de cand ne-am despartit, am incercat sa tinem legatura si sa mai vb dar nu a vrut. De atunci incerc sa imi fac prieteni cu care sa ies dar nu reusesc, cunosc pe cineva iese o data cu mine si apoi se fac disparuti, si ma simt foarte prost ca nu am cu cine sa ies si mai ales cu cine sa conversez...

1 răspuns:
| Quadrillion a răspuns:

Fa lucrurile care iti plac si vei gasi acolo si prieteni ce impart aceleasi pasiuni.