| AntoSweet a întrebat:

Am o nelamurire in legatura cu menstruatia! Adica in data de 3 septembrie(2013, adica acum 2 luni) mi-a venit menstruatia prima data in viata, iar acum suntem in 4 noiembrie si nu mi-a venit deloc! Oare de ce? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Biancaalone a răspuns:

Buna draga mea! Nu te speria! Este normal! Si eu prima oara cand mi-a venit imi venea din doua in doua luni! La inceput asa este pana se stabilizeaza! Nu trebuie sa-ti faci griji, in timp o sa se regleze!
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Carmen100 a răspuns:

Stai linistita ca la inceput e perfect normal sa nu vina regulat. Poate sa iti vina o data la 2-3 luni sau de 2 ori pe luna, nu e nici o problema. Poti sa vorbesti cu mama despre asta. Mie prima data mi-a venit pe 4 septembrie, apoi pe 7 octombrie si apoi pe 28 octombri, deci in aceeasi luna.
Succes happy