| Cristina45 a întrebat:

Heiii TPU ...stiti cum pot scapa de matreata, adica eu ma spal des pe cap odata la 2 zile dar tot am si nu stiu de ce ca inainte nu aveam deloc, absolut nici o problema si acum nu mai scap, oare sa fie de vina samponu? (ma spal cu head an shoulders)... dati-mi pls ceva idei

Răspuns Câştigător
| XalexandraX a răspuns:

Incearca un sampon antimatreata daca ai luat deja mai bine du-te la o farmacie sau doctor sa-ti recomande ceva! Si nu te mai spala la 2 zile pe cap nu face bine poate de la sampot e iar tu sapalandute mai mult cu el faci mai mult rau

1 răspuns:
| Sonnyurssu a răspuns:

Bunahappyin primul rand nu este bine sa te speli asa de des pe par...stai linistita ca daca te speli o data la 2 zile nu scapi de matreata...incearca sa schimbi samponulwinking