| Loveeyoouu a întrebat:

Hei TPU happy am o problema. De cand sunt in vacanta noaptea stau si ziua dorm iar eu mananc doar o data sau de doua ori pe zi si de 2 zile am greata si ma simt rau, imi vine sa tot vomit. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma

P. S : NU SUNT INSARCINATA!

Răspuns Câştigător
| ByaNca26 a răspuns:

Salut. in aceeasi situatie sunt si eu. parca sunt data peste cap. vara mi-am obisnuit acelasi program dar fara sa vreau. ai putea sa stai treaza pana a doua zi seara si poate iti vine somnul. ei bine la mine nu a mers. sambata trecuta dimineata m-am culcat pe la 9 si m-am trezit pe la 11. apoi nu am mai dormit pana luni la ora 14 si m-am trezit la 21. si tot asa. poate incerci sa faci un sport ziua si sa fii franta seara. atunci vei dormi ffff bine. iti spun eu. sper ca te-am ajutat. funda? imi poti lasa si id tau sa mai vb pe mess. pa-pa. astept funda daca esti draguta.