| Lorii3 a întrebat:

Am o problema si sper sa ma ajutati. Un baiat cu care m-am tinut de mana si chestii de genul fara sa fim impreuna a incercat la un moment dat sa ma sarute dar eu fiind nepriceputa la asa ceva l-am refuzat de foarte multe ori si am mai incercat sa-l sarut dar nu prea mi-a iesit si acum cred ca ne-am certat din cauza asta... Ce as putea sa fac?...

Răspuns Câştigător
| Fdstra a răspuns:

E ca si cum iti lipesti buzele de geam cand vre iarna sa distingi ceva printre florile de gheata,ca sa zic asa,daca ai facut asta vreodata cand erai mica laughing Nu e mare filozofie,daca nu ati mai facut asta pe bune pana acum,nu o sa te sarute decat foarte simplu,asa ca nu iti mai face griji de asta si saruta-l normal,fara teama,stapana pe tine,poti s-o faci foarte repede si nu va sti ca de fapt esti nepriceputa la astawinking Daca va vrea mai mult si ceva nu va iesi bine, doar... nu stiu, impiedica-te, zi ca ti-a alunecat mana, iesi din situatia asta fara cearta, ca si cum ar fi un accident thinking devil