| asdfghjklanonim1997 a întrebat:

am o problema tipica adolescentelor: doresc sa slabesc. Problema e ca am musculatura gambelor si a coapselor dezvoltata (am gambele cam mari, am facut 3 ani de volei), dar am si un strat de grasime. Ce exercitii imi recomandati sa fac astfel incat sa scap de kilogramale in plus, dar sa nu mi se mai dezvolte musculatura? kangoo Jumps sunt ok?

3 răspunsuri:
| ValoareLaMinut a răspuns:

Da frate baga acolo te pupa geani

| AlexandraAlexa12345 a răspuns:

Da, in general exercitiile fizice te ajuta foarte mult sa slabesti.Dat tot odata trebuie sa ai si o dieta. Si eu as vrea sa mai slbesc putin. Tu cate kg ai?