| bianca_2229 a întrebat:

Hei TPU am si eu o intrebare am 13 ani merg pe 14 si nu mi-a venit ciclul menstrual cand v a veni credeti ca am vreo problema?

7 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

NU. fiecare fata are o anumita data. poti astepta si pana la 16. mai bine de tine.

| Candice a răspuns:

Nu ai absolut nicio problema. Poate sa-ti vina la 12 ani, poate sa-ti vina la 14, esti perfect normala. Dar, daca treci de 16 ani si nu-ti vine ciclul inseamna ca ar trebui sa-ti pui semne de intrebare.

Sper ca te-am ajutat. Xoxo

| Larisa7883 a răspuns:

Nu ai nicio problema, inainte sa iti vina te va durea burta.

| Dollicious a răspuns:

N-ai nimic inca nu esti destul de dezvoltata pentru asa ceva. Poate sa-ti vina la 12; 13; 14; 15 ani fiecare in ritmul lui
spre ex am 13 ani si mi-a venit la 11 ani si jumatatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca unele fete se dezvolta mai usor altele mai greu.toate vin la timpul lor.nu trebuie sa te simti jenata. daca nu iti vine pana la 18 ani atunci este o problema, dar pana atunci nu trebuie sa-ti faci griji!:*

| Muppets a răspuns:

Nu.Poate sa iti vina de la 8 la 16 ani. Daca depasesti 16 ani atunci e o problema

| andres_8818 a răspuns:

Daca depasesti 16 DA.