| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Hey! Nu ma mai suport m`am saturat de mine! Sunt oribila! Am sanii foarte mici, nu mai pot, toate colegele mele au sani foarte frumosi, numai eu nu! Ce sa fac?crying(((

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu te mai simţi complexată. Chiar nu ai de ce happy.

În primul rând, că fiecare cu felul în care este format. Nici eu nu am sâni mari, la 14 ani. Şi de ce mi-ar trebui? Ţi-e ruşine de cretinii de băieţi care se iau de tine din această cauză, cred. Ei bine, ce fac ei cu sânii tăi, de ce trebuie să fii ''bunăciune''? În cele mai multe cazuri, bunăciunile astea profită de corpul lor şi din punct de vedere al învăţăturii şi inteligenţei o duc cam prost.
Şi nici nu e un capăt de lume, gândeşte-te cum ar fi fost dacă nu aveai picioare sau mâini.

Şi hai să îţi mai zic ceva. Pielea, de-a lungul timpului îşi pierde din elasticitate. Peste câţiva ani, acelor fete le vor atârna ca naiba şi vor avea nevoie de silicoane. Ţie, cel mai posibil îţi vor creşte fermi şi frumoşi. Asta a păţit mama, din fericire.

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Stai așa...
La 13 ani tu vrei să ai sânii mari și ești complexată fiindcă îi ai mici. straight face Foarte interesant, de ce sunteți așa bătuți în cap, oamenilor? La ce îți trebuie sâni mari la 13 ani!?

Fiecare se dezvoltă în felul lui, o să îți crească și ție. Totuși n-am ce zice, foarte grave probleme mai aveți și voi. Get a life.

| MaryaSiAtÂt explică:

Cum sa`mi pun silicoane? Am doar 13 ani.Si nu nu sunt plinuta.

| MaryaSiAtÂt explică:

Am zis asta pentru ca in comparatie cu altele ii am foarte mici, iar cei care tot au raspuns ca ce iti trebuie sani la 13 ani.nu neaparat ca imi trebuie, dar cand le vad pe altele.Multumesc celor care nu m`au luat la misto!

| watzzup a răspuns:

E esti o fraiera degeaba sa ai sanii mari adic ceva genu uite am mingi in loc de sani laughing)

| AlexMercer a răspuns:

Puneti silicoane (Scuze daca te-am deranjat) daca esti mai plinuta mai slabeste putin. Asta e problema iar daca nu nu stiu!

| Marius444 a răspuns:

Generatie de cretini... Pt ce 11211 ma'si iti trebuie sani mari la 13 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita ca nu ai sanii asa de mici! Si nu toate colegele au sani frumosilaughing! Fa exercitii pentru cresterea sanilor. Cauta pe youtube sau pe google exercitii de marirea a sanilor. Pwp nu te mai complexa ca nici eu nu am sanii asa mari kiss

| Florinapopica a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci straight face! Doar sa astepti sa cresti happy!

| Twety a răspuns:

Fiecare om are fiziologia lui nu-ti face griji ca poate nu stiu pe la 15 ani m-ai cresc am in clasa fetele din care in 7 nu aveau aproape deloc sani iar intra 8 iti venea sa cazi din piciore cat de mari le aveau nu-ti face griji o sa m-ai creasca vb cu mama ta despre problema asta sunteti fete happy

| do0micaty a răspuns:

La 13 ani te deranjeaza ca ai sani mici!? eu zic doar sa astepti...
PS: fetele cu sani mici au un cur =p~...deci nu ar trebui sa fie asta o problematongue