| Burlacu006 a întrebat:

Hei TPU
Am si eu o problema, eu si cel mai bun prieten al meu l-am sunat seara pe la 12 noaptea si am inceput sa facem glume adica sa-l lom la misto,si el s-a ofticat si acum vrea sa ne "bata" si pe langa asta un prieten dea-l lui se baga aiurea nu i-am facut nimic da el se baga aiurea, as vrea sa-l omor, nu stiu bag cutitu in el ii dau cu rozeta in cap cu bata ori ce dati-mi idei.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hei! Trezirea.De ce esti asa nemultumit ca se baga prietenul lui? Dar voi nu erati doi? Are si el un prieten care se baga pentru el.La fel ca voi.Ce te deranjeaza? Nu-ti place sa fii pe picior de egalitate cu altii.

| Patry a răspuns:

laughing))) Trrranquila, keep calm ca s-or rezolvarolling on the floor)

| DeeaV a răspuns:

Fa niste yoga si calmeaza-telaughing

| AndreasMaxy a răspuns:

Bea niste ceai pentru pacea interioara laughing