| GoldSpookyBoy a întrebat:

Hei TPU! Am un coleg de care îmi place și cred că și-a dat seama de asta, dar se comportă relativ la fel, dar pare mai distant față de mine. Ce ar trebui să fac, să-i spun ceva?(Se comportă distant adică nu mai vorbește atât de mult cu mine cum obișnuia și uneori mă evită)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fata sau baiat? Nu-mi dau seama dupa pseudonim.

| danieltulcea84 a răspuns:

Ar trebui să îl lași în pace.Probabil și-a dat seama că ai avea o orientare sexuala pe care el probabil nu o are, sau dacă o are, posibil consideră că nu e ceva bun pentru el și atunci te evită. Nu ar fi rău pentru tine, să te analizezi să vezi dacă într-adevăr ai aceasta deviație de comportament sexual și să cauți soluții să te redresezi la ceea ce este firesc, după cum a lăsat Dumnezeu, bărbatul și femeia. Posibil unele frustrări, sau carențe afective ori de natură hormonală pot induce un comportament homosexual! Eu așa am înțeles că tu fiind băiat îți place de un coleg!

| GoldSpookyBoy explică (pentru danieltulcea84):

Sunt sigur de orientarea mea și nu am nevoie să "mă analizez" deoarece îmi este clar ce îmi place, deja știu ce îmi face inima să o ia razna. Eu doresc un răspuns care să mă ajute nu unul care se îndoiește de ce îmi place MIE ("mie"- cuvânt cheie)