| 12345Andrei12345 a întrebat:

Hei TPU! Am revenit cu o altă întrebare. Am un coleg de clasă de care îmi place foarte mult, dar cred că și-a dat seama de chestia asta, deoarece comportamentul lui s-a schimbat față de mine, adică a devenit distant, nu mai vorbește cu mine, uneori mă ferește, pare a fi o altă persoană. Ar trebui să mă confrunt cu el? Ar trebui să-i spun sentimentele mele? Menționez că sunt în clasa a IX-a și sunt băiat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amice, daca el s-a distanțat față de tine acesta e un semn ca nu simte acelasi lucru pentru tine si vrea sa-ti dea de inteles asta.

Recomandarea mea e sa lasi lucrurile asa si sa nu incerci sa-l confrunti sau sa te mai apropii de el caci e posibil sa te evite si mai mult.

Nu cred ca doresti sa te faci de râs in liceu si nici sa-l faci pe el de râs.

| Emma24dsxd a răspuns:

Nu stiu daca tu spui ca si a dat seama si s-a indepartat probabil sa nu te vrea decat ca pe un prieten.dar esti baiat si placi un baiat? Nu te judec ..fiecare avem dreptul sa facem ce vrem intrebam ca sa stiu ce sa raspund

| 12345Andrei12345 explică (pentru Emma24dsxd):

Da. Sunt baiat si plac un baiat

| Emma24dsxd a răspuns (pentru 12345Andrei12345):

Deci nu vreau sa te superi sau mai stiu eu ce ..si nu te judec ..cred doar ca baiatul nu vrea cv mai mult cu tine doar o prietenie ..si in ziua de azi la liceu aceasta situatie aduce multe jigniri si batai de joc pentru ca asa e lumea.