| pisikutzaroz a întrebat:

Am un prieten de 3 saptamani, la doua saptamani m-am lasat dusa de val si am facut-o cu el. p.s eram virgina. Acum s-a reimpacat cu fosta lui prietena dar inca mai este si cu mine, si mi-a spus ca n-o sa o aleaga pe ea ...Acum mi-e frica de ceea ce crede el despre mine! sad Un sfat? :-ss

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mie scarba de unii baieti, dar asta e.Ai 5 degete la o mana, nu toate's la fel.Asa si baieti/barbati. E nasol ca ai dat peste un papagal.Insa capul sus, exista si barbati la care nu te-ai gandit ca pot exista.Si sunt acolo unde nici nu iai cauta.

| madam a răspuns:

Nu trebuia s-o faci cu el asa devreme.Cam rau ai procedat ca ti-ai pierdut virginitatea cu o persoana aproape ca necunoscuta. Daca s-a reimpacat inseamna ca inca tine la ea si poate ca din furie te-a gasit pe tine.

| Jasonn99 a răspuns:

Sfatul meu este sa il lasi.Clar urmareste un singur lucru(intelegi la ce ma refer).Sa nu suferi mai tarziu mult mai mult.