| PamyTzZz a întrebat:

As dori sa stiu ce as putea sa folosesc pentru atenuarea sau disparitia cearcanelor. Vreau ceva testat si de voi, pentru a fii sigura ca da rezultate. FUNDAA celui mai complet raspuns happy

Răspuns Câştigător
| RubyDonnahue a răspuns:

Matusa mea este make-up artist si mi-a spus ca daca iti pui felii de castraveti in fiecare zi cu timpul o sa dispara. Am mai vazut si testat un fel de roller anticearcan pe baza de cafea de la oriflame parca, si chiar merge! Cea mai buna solutie ar fi un anti-cearcan, dar ai grija sa iti iei unul cat mai aproape de culoarea tenului tau deoarece unul prea deschis le va face sa fie gri.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DeniiSmilee a răspuns:

Incearca sa dormi minim 8 ore pe zi, inclusiv dupa masa, minim 2 ore, timp de 2 saptamani, cearcanele vor disparea, iar in caz ca nu functiuneaza, nu te baza ineaparat pe oriflame, incearca si alte firme, cum ar fi avon sau incearca sa faci tratament cu castraveti, puneti zilnic feli de catraveti pe ochi vreo 10 minute si asta va disparea pana la urma... Funda?smug