| AndaBăă a întrebat:

Dacă m-am dat cu o cremă pe față si am făcut alergie ( mă mânca fața si eram roșie si umflată), am fost la doctor si mi-a dat o retetă si mi-a trecut. Dacă mă mai dau, iar mi se intamplă asta? thinking
P.S. crema era de la farmacie pentru curățirea feței iar doctorița mi-a spus că am pielea foarte sensibilă.

2 răspunsuri:
| JustLiv a răspuns:

Se prea poate, deoarece pielea ta e foarte sensibila si acum. Te poti da cu crema pentru piele sensibila.

| sergii a răspuns:

Incearca cu skinoren iar daca asta continua inkearca si altele dar nu cea pe care o folosesti acum