| LoLiTa1808 a întrebat:

De la o vreme, nu știu ce se întâmpla cu mine! Am 13 ani. Sunt foarte indispusa, intr- o stare proasta mereu, orice ma sacaie, imi vine sa dorm nonstop si ori imi vine sa mănânc prea mult, sau deloc. Aveți idee ce am? Ca nu înțeleg... Încerc sa ma inveselesc, dar nu pot.

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Poate...cine stie... iti va veni ciclul. Si asta influenteaza starea de spiritwinking

| BogdanVasc a răspuns:

Statul prea mult la PC sau filmele dramatice/horror te-au influentat. Daca esti consumator de droguri/tigari/alcool e ceva normal.

| NikoMiha a răspuns:

Ia multivitamine si o sa iti dea energie si pofta de mancare